• Головна
 • Страхування відповідальності юридичної особи
 • Добровільне страхування відповідальності роботодавця
 • Поліс даного типу захищає майнові інтереси роботодавця в разі необхідності виплат компенсацій шкоди здоров’ю працівникам як на робочому місці, так за його межами. Виплати також поширюються на аварії та ДТП, які трапилися з працівниками в процесі виконання доручень, посадових обов’язків.

  Для чого необхідно добровільне страхування відповідальності роботодавця?

  Законами України передбачається обов’язкове страхування працівників від нещасних випадків та інших негативних явищ під час виконання обов’язків, але розміри виплат в більшості випадків не здатні компенсувати повний обсяг шкоди. Це змушує постраждалих працівників домагатися стягнення компенсацій необхідного розміру через суд.

  Поліс добровільного страхування відповідальності роботодавця дозволяє компенсувати повний обсяг шкоди, позбавивши роботодавця від судових розглядів, зайвих витрат на всілякі види виплат.

  Страховий брокер UTR допоможе вибрати найбільш вигідні умови договору для страхувальника, що допоможе подолати будь-які нещасні випадки на виробництві з мінімальними майновими втратами, але максимальним обсягом компенсації збитку для працівника.