• Головна
 • Страхування вантажоперевезень і морських ризиків
 • UTR

  Кращі пропозиції від компанії UTR

  Страхові брокери компанії UTR допоможуть Вам розібратися в сфері страхування морських ризиків і вибрати оптимальний варіант, який ідеально підійде саме Вам: фахівці ретельно вивчили український ринок, сформувавши найбільш вигідні пропозиції.

  Філософія компанії UTR відрізняється тим, що пріоритетними є Ваші інтереси, а також компанія забезпечує всебічний захист своїх клієнтів при виникненні страхового випадку.

  Страхування водного транспорту

  Ризик втрати або пошкодження судна залишається на високому рівні, незважаючи на наявність численних систем захисту, які активно використовуються в кораблебудуванні. Ефективним методом убезпечити власні майнові інтереси є страхування водного транспорту.

  На які об'єкти поширюється поліс страхування?

  На території України безліч компаній пропонують різноманітні страхові продукти, що мають індивідуальні умови і додаткові опції. Брокер UTR допоможе вибрати найбільш вигідний варіант договору в залежності від наявного виду водного транспорту. Страхуванню підлягають:

  • човни, яхти приватної власності;
  • маломірні судна;
  • плаваючі інженерні споруди;
  • водний транспорт для дослідницької діяльності,
  • для видобутку мінеральних ресурсів;
  • транспорт технічного флоту, ядерні, військові судна.

  Договір страхування яхт та інших видів водного транспорту може полягати власниками об’єктів або особами, що мають право на користування.

  Страхування засобів водного транспорту

  Страхування  водного транспорту призначено для компенсації збитків, пов’язаних з пошкодженням чи знищенням корпусу, механізмів, машин та іншого обладнання, що використовується під час експлуатації. Страховий брокер допоможе вибрати найбільш вигідний варіант договору, який дозволить отримати максимальну компенсацію при настанні страхового випадку.

  Добровільне страхування відповідальності власників водного транспорту

  Власники водного транспорту, в тому числі використовують його в комерційних цілях, можуть укласти договір добровільного страхування відповідальності.

  Поліси даного типу припускають виплати компенсацій за шкоду, заподіяну майну, здоров’ю, життю юросіб і фізосіб.

  Добровільне страхування судів, яхт

  Поліси даного типу захищають майнові інтереси власників яхт, судів випадку крадіжки, пошкодження або поломки водного транспорту

  Договори стають особливо актуальними, зберігання судна здійснюється на відкритій місцевості.

  Страхування вантажоперевезень

  Всі суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють транспортування вантажу, можуть придбати поліс страхування вантажоперевезень.

  Договори даного типу припускають захист майнових інтересів страхувальника, пов’язаних у тому числі з комісією, очікуваним прибутком.