«Зелена картка» для авто є різновидом ОСЦПВ, що діє правомірно на підставі міжнародних угод і зобов’язань. Поліс обов’язковий для громадян, які виїжджають на транспортному засобі за кордон. Грін-карта на автомобіль України – гарантія компенсації шкоди, заподіяної життю та громадян, які перебувають на території держав-членів системи.

Швидко оформити GreenCard на автомобіль

Не завжди в процесі підготовки до подорожі або до робочої поїздки виходить не поспішаючи ознайомитися з умовами полісів різних страхових компаній. Щоб швидко отримати поліс, і при цьому розраховувати на максимальний захист власних інтересів, потрібно звернутися до страхового брокера UTR. Фахівці допоможуть вибрати оптимальний варіант для кожного клієнта, запропонувавши ряд розширених опцій.

Заявка на Зелену карту

Заповніть заявку на оформлення страхового поліса "Зелена карта" для вашого автомобіля!

Скористайтеся on-line формою заявки на нашому сайті

Заявка на Зелену карту

«Зелена карта» авто: Україна і понад 40 країн світу

Страховий брокер UTR завжди стоїть на захисті інтересів клієнта, допомагаючи вибрати найбільш привабливі умови полісів. Якщо «Зелену картку» купити в Києві або в інших містах України, можна розраховувати на відшкодування збитку третім особам в таких країнах як Польща, Німеччина, Іспанія, Болгарія, Туреччина, Франція, Греція, Австрія, Естонія та багато інших.