Поліс компенсує збитки, завдані майну, життю і здоров’ю третіх осіб, що стали результатом ДТП з вини власника транспортного засобу. У великому різноманітті страховок на машину ОСАГО необхідно вибрати найбільш привабливий за ціною і за умовами варіант, що допоможе зробити страховий брокер UTR.

Страховка на машину ОСАГО з максимальною вигодою

Обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності – надійний захист кожного автовласника від різних неприємностей, які можуть трапитися на дорогах. За законами України даний поліс обов’язковий для кожного водія, тому договори даного типу можна зробити висновок практично з кожної страховою компанією.

Калькулятор ОСАГО

Розрахуйте вартість поліса ОСАГО індивідуально для вашого автомобіля!

Скористайтеся on-line калькулятором ОСАГО на нашому сайті

Калькулятор ОСАГО

Скільки коштує зробити страховку на машину ОСАГО?

Для укладення договору буде потрібно паспорт власника авто, а також техпаспорт на транспортний засіб. Для авто, яким необхідно проходити технічної огляд, також потрібно талон, який підтверджує проходження контролю.

Страховка на машину ОСАГО має різну вартість, на формування якої впливають такі чинники:

  • місце реєстрації авто;
  • водійський стаж;
  • технічні характеристики транспортного засобу;
  • тривалість дії поліса.

Страховий брокер допоможе вибрати найбільш вдалий варіант поліса, що допоможе кожному водієві відчувати себе на дорозі по-справжньому впевнено і захищено. Кращі умови і прийнятна вартість!