• Головна
 • Страхування персоналу
 • UTR

  Кращі пропозиції від компанії UTR

  Страхові брокери компанії UTR допоможуть Вам розібратися в сфері особистого і вибрати оптимальний варіант, який ідеально підійде саме Вам: фахівці ретельно вивчили український ринок, сформувавши найбільш вигідні пропозиції.

  Філософія компанії UTR відрізняється тим, що пріоритетними є Ваші інтереси, а також компанія забезпечує всебічний захист своїх клієнтів при виникненні страхового випадку.

  Заявка на особисте страхування

  Заповніть заявку на оформлення медичної страховки в Україні!

  Скористайтеся on-line формою заявки на нашому сайті

  Заявка на особисте страхування

  Страхування персоналу

  Компанії, що діють на території України, можуть запропонувати комплексні пакети, які включають в себе захист життя і здоров’я співробітників при виконанні службових обов’язків. Страхової компенсації підлягають нещасні випадки, які призвели до тимчасової або постійної втрати працездатності, до смерті застрахованої особи.

  Розібратися у всіх тонкощах і нюансах корпоративного медичного страхування допоможуть фахівці компанії UTR. Страховий брокер співпрацює з багатьма компаніями, володіючи інформацією про всі пропоновані полісах. Це дає можливість вибрати кращу пропозицію по співвідношенню вартості та обсягу послуг, що надаються.

  Добровільне медичне страхування співробітників

  Медичне страхування працівників підприємства може входити в корпоративний соціальний пакет. Захист співробітників, а також членів їх сімей значно підвищує авторитет підприємства серед інших роботодавців. До переліку основних напрямків обслуговування поліса входять: «Швидка допомога», стоматологічна, стаціонарна, амбулаторно-поліклінічна допомога, що є значним доповненням до системи загальнодержавного медичного забезпечення.

  Термін дії договору становить 1 рік з можливістю продовження. Платіж можна вносити щомісяця, поквартально, раз на півроку або відразу за весь термін медичного страхування. Київ, вартість полісів в якому вище, ніж в середньому по Україні, є лідером за зверненням до страхового брокера UTR. Фахівці компанії допоможуть вибрати оптимальний пакет послуг для кожного підприємства.