• Головна
 • Страхування майна юридичних осіб
 • UTR

  Кращі пропозиції від компанії UTR

  Страхові брокери компанії UTR допоможуть Вам розібратися в сфері страхування майна і вибрати оптимальний варіант, який ідеально підійде саме Вам: фахівці ретельно вивчили український ринок, сформувавши найбільш вигідні пропозиції.

  Філософія компанії UTR відрізняється тим, що пріоритетними є Ваші інтереси, а також компанія забезпечує всебічний захист своїх клієнтів при виникненні страхового випадку.

  Заявка на страхування майна

  Заповніть заявку на оформлення страхового полісу для вашого нерухомого майна!

  Скористайтеся on-line формою заявки на нашому сайті

  Заявка на страхування майна

  Страхування майна юридичних осіб

  Скористатися полісами страхування майна юридичних осіб можуть некомерційні і комерційні підприємства, державні або приватні організації.

  Власне або орендоване майно є основною частиною активів компанії, тому при настанні страхових випадків, власник повинен бути впевненим в максимальної компенсації збитків.

  Страхування майна підприємств

  Поліс добровільного страхування майна підприємств і організацій передбачає захист нерухомості, торгового, офісного, виробничого обладнання, а також інших товарно-матеріальних цінностей.

  В окремих видах договорів може також передбачатися відшкодування витрат, пов’язаних з відновленням господарської, виробничої діяльності об’єкта.

  Страхування від втрати прибутку (перерва у виробництві)

  Договір передбачає захист господарських суб’єктів від втрат майбутньої користі. Поліс даного типу дійсний тільки при укладанні договору страхування майна юридичних осіб.

  Компенсація збитків виплачується виключно при втраті, знищенні або пошкодженні застрахованого майна.

  Страхування будівельно-монтажних та технічних ризиків

  Поліс даного типу характеризується широкою сферою застосування, тому як майнове страхування юридичних осіб можуть оформити замовники будівництва, будівельні підприємства, постачальники, виробники монтажного обладнання, власники об’єкта монтажу.

  При оформленні договору також може додатково застрахована відповідальність перед третіми особами.

  Страхування спеціалізованої техніки

  На території України, в місті Київ зокрема, власники і орендарі спеціальної техніки, можуть її застрахувати від поломок, які привели до псування або загибелі обладнання.

  Поліси поширюють дію на апарати, які пройшли тестування, а також відповідають всім формально-юридичним вимогам. Договір оформляється на окремі екземпляри машинного обладнання, або на всю виробничу базу підприємства.

  Страхування від поломок машин і механізмів

  Фізичні особи, а також юридичні особи-підприємці можуть оформити поліси страхування машин і устаткування, які знаходяться в їх користуванні, володінні та розпорядженні на законних підставах.

  Договорами закріплено відшкодування збитків від пошкодження або знищення майна, які настали в різних дефектів і поломок.

  Страхування заставного майна

  Основні види страхування майна юридичних осіб включають в себе також поліси для захисту іпотеки.

  Страхування нерухомого майна юридичних осіб поширюється на оздоблювальні матеріали або конструкцію (стіни, перекриття), а також комплексні пакети, що включають обидва напрямки.

  Поліс сплачується протягом всього терміну кредитування аж до повного його погашення.