• Головна
 • Поширені запитання
 • Ми підготували для Вас відповіді на найпоширеніші питання, які виникають у клієнтів при співпраці зі страховими посередниками.

  Сподіваємось Ви знайдете відповідь на Ваше питання, якщо ні – пишіть нам у повідомленні, ми з радістю відповімо на Ваші питання.

  Які переваги отримує Клієнт, співпрацюючи з нами?

  Страховий брокер «UTR» гарантує своїм Клієнтам отримання надійних послуг страхування, супровід на весь період дії договору, допомога у врегулюванні збитків і якісний індивідуальний підхід. Ми слідкуємо за всіма змінами вітчизняного і світового страхового ринку, законодавства, тенденцій, що сформувалися, тому завжди зможемо оперативно підібрати для Клієнта найбільш прийнятні варіанти і пояснити на зрозумілій мові всі нюанси непростих договорів страхування.

  Чим страховий брокер відрізняється від страхової компанії?

  Страховий брокер працює від свого імені і виступає посередником між страховою компанією (СК) і Клієнтом. До того ж, якщо СК пропонує тільки свої послуги і при настанні страхового випадку може перетворитися з партнера в опонента, то страховий брокер надає на вибір послуги відразу декількох страхових компаній і при будь-яких обставинах відстоює інтереси свого Клієнта.

  Чим Ви керуєтесь при рекомендації тієї чи іншої страхової компанії?

  Насамперед, для нас важливо, щоб Клієнт був задоволений, особливо при настанні страхового випадку, коли він повинен отримати страхове відшкодування. Тому, в першу чергу, ми звертаємо увагу на надійність і репутацію страхової компанії, на те, як вона відшкодовує страхові збитки, в які терміни і чи багато документів для цього вимагає. Також враховується її цінова політика, рівень прозорості та успішності роботи. Всі ці моменти ми заздалегідь обговорюємо з Клієнтом, щоб допомогти йому в прийнятті найбільш правильного рішення.

  Чому більш вигідно звертатися до страхового брокеру, ніж напряму у страхову компанію?

  По-перше, страховий брокер являється не лише посередником, але і лобістом інтересів Клієнта. Він може вплинути на зниження вартості страхових послуг за рахунок налагоджених партнерських зв’язків зі страховими компаніями (СК). По-друге, щоб підібрати для себе найкращий варіант, особливо, якщо страховка дороговартісна, Клієнту неминуче доведеться обійти декілька СК. Це відніме масу сил та часу. Набагато простіше і зручніше звернутися до брокера, який зробить розрахунок вартості поліса від страхових компаній, що цікавлять, докладно розповість умови страхування, надасть об’єктивну інформацію про стан справ у кожній СК, якість врегулювання та здійснення виплат, перспективи та ін.

  Яка вартість послуг страхового брокера для Клієнта?

  Послуги страхового брокера оплачує не Клієнт, як думає більшість Страхувальників, а страхова компанія, з якою Клієнт уклав договір страхування. Справа в тому, що в розмір страхових премій завжди закладені витрати на ведення справи, тому страхова компанія або несе їх самостійно, або оплачує комісію брокеру. Таким чином, для Клієнта послуги брокера не збільшують вартість страхування, більш того — в окремих випадках він може розраховувати на приємний бонус у вигляді знижки.