• Головна
 • Особисте страхування
 • UTR

  Кращі пропозиції від компанії UTR

  Страхові брокери компанії UTR допоможуть Вам розібратися в сфері особистого страхуванняі та обрати оптимальний варіант, який ідеально підійде саме Вам: фахівці ретельно вивчили український ринок, сформувавши найбільш вигідні пропозиції.

  Філософія компанії UTR відрізняється тим, що пріоритетними є Ваші інтереси, а також компанія забезпечує всебічний захист своїх клієнтів при виникненні страхового випадку.

  Заявка на особисте страхування

  Заповніть заявку на оформлення медичної страховки в Україні!

  Скористайтеся on-line формою заявки на нашому сайті

  Заявка на особисте страхування

  Особисте страхування

  Загрози здоров’ю та життю людини підстерігають її всюди, тому щоб захистити себе чи своїх близьких від різних непередбачених випадків, потрібно вибрати особисте страхування. Київ, вартість послуг в якому відрізняється широким ціновим діапазоном, є лідером за кількістю власників полісів з різними умовами. Розібратися у величезній кількості пропозицій від страхових компаній допоможе страховий брокер UTR.

  Кваліфікований персонал компанії досконало знає подробиці і нюанси полісів, що допоможе отримати гідну компенсацію в разі травматичного пошкодження, тимчасової втрати працездатності, а також смерті застрахованої особи.

  Добровільне комплексне страхування подорожуючих

  Фізичні особи, резиденти та нерезиденти України можуть оформити один з полісів особистого страхування для здійснення поїздок всередині країни і за її межами Договорами передбачається захист майнових інтересів, а також життя, працездатність і здоров’я застрахованої особи. Поліс відшкодовує непередбачувані витрати, які виникли в результаті необхідності медичної, медико-санітарної допомоги.

  Особисте страхування фізичних осіб може бути оформлено для одноразового подорожі, а також у вигляді комплексного пакету для користувачів, які часто подорожують і є власниками мультивиз. Поліси припускають відшкодування таких видів витрат:

  • невідкладне стаціонарне, амбулаторне лікування;
  • невідкладна медична, стоматологічна допомога;
  • транспортні витрати для дітей, членів сім’ї застрахованої особи;
  • послуги телефонного зв’язку.

  Фахівці компанії UTR допоможуть вибрати оптимальний варіант для кожного клієнта, забезпечивши максимальний захист його інтересів в конкретній країні.