• Головна
 • Майнове страхування
 • UTR

  Кращі пропозиції від компанії UTR

  Страхові брокери компанії UTR допоможуть Вам розібратися в сфері майнового страхування і вибрати оптимальний варіант, який ідеально підійде саме Вам: фахівці ретельно вивчили український ринок, сформувавши найбільш вигідні пропозиції.

  Філософія компанії UTR відрізняється тим, що пріоритетними є Ваші інтереси, а також компанія забезпечує всебічний захист своїх клієнтів при виникненні страхового випадку.

  Заявка на страхування майна

  Заповніть заявку на оформлення страхового полісу для вашого нерухомого майна!

  Скористайтеся on-line формою заявки на нашому сайті

  Заявка на страхування майна

  Страхування майна

  Такі договори забезпечують впевненість клієнтів у завтрашньому дні: страховка гарантує компенсацію за шкоду, завдану всіляким матеріальним цінностям, що дозволяє позбавити клієнта від постійного відчуття тривоги і занепокоєння.

  Фахівці компанії UTR допоможуть отримати максимальну вигоду для клієнта при оформленні поліса, а також при настанні страхового випадку.

  Особливості страхування майна

  Страхування домашнього майна

  Об’єктами захисту є предмети побутового призначення, техніка, різні види інвентарю, книги і багато іншого. Договір передбачає компенсацію в разі стихійних лих, а також протиправних дій третіх осіб.

  Поліс страхування майна в Україні даної категорії вступає в силу внаслідок загибелі громадян і псування їхнього майна, втрати і знищення матеріальних цінностей.

  Страхування вантажів і багажу

  Поліс страхування передбачає захист інтересів, пов’язаних з розпорядженням, користуванням і володінням вантажів і багажу.

  Кожен клієнт може вибрати різні опції договору, базовими з яких є: «Без відповідальності за пошкодження, за винятком катастроф», «Відповідальність за всі ризики», «Відповідальність за окрему аварію».

  Страхування судів, яхт, човнів

  Договору даної категорії передбачають також захист інтересів клієнта в разі псування судів, яхт, човнів.

  Поліс покриває витрати, необхідні для ремонту транспорту, який став необхідний внаслідок небезпек плавання, а також в результаті інших непередбачених причин.

  Страхування іпотеки

  Під цією категорією полісів розуміється страхування майна, придбаного в кредит. Об’єктами в даному випадку можуть бути земельні ділянки, будинки, квартири. Захисту підлягають лише конструктивні елементи такі, як стіни, вікна, двері. Оздоблювальні матеріали, меблі та техніка за договорами даного типу не підлягають страхуванню.

  Страховий брокер UTR допоможе легко розібратися у величезному потоці пропозицій по страхуванню майна!