• Головна
 • Корисні статті
 • Скільки коштує страхування КАСКО?
 • Скільки коштує страхування КАСКО?

  Що таке КАСКО?

  КАСКО – це добровільне страхування автомобіля від ризиків, які можуть виникнути в процесі експлуатації і зберігання транспортного засобу.

  Страхування КАСКО – надійний спосіб захисту власного автомобіля від пошкоджень та або знищення в результаті дорожньо-транспортної пригоди, від крадіжки, розбою  або грабежу, інших протиправних дій третіх осіб, а також від стихійного лиха.

  Ваш автомобіль буде захищено, в разі настання страхового випадку по вказаним ризикам, страхова компанія покриє збитки на умовах укладеного договору.

  Важливу увагу клієнту потрібно приділити саме умовам договору страхування, а в разі посилання в договорі на правила страхування – то і на затверджені діючі правила страхування конкретного страховика. Саме в цих документах містяться всі істотні умови страхування, а також всі обмеження та виключення зі страхування та найголовніше – порядок виплати страхового відшкодування.

  Страховий брокер «UTR» допоможе клієнту розібратись з усіма труднощами при виборі програми страхування (програми КАСКО можуть суттєво відрізнятись одна від одної своїм наповненням ризиками та умовами виплат), а також із обранням надійного партнера – страхової компанії.

  Ми радимо своїм клієнтам обирати фінансово стабільні страхові компанії, із діючими ліцензіями на відповідний вид страхування,  із високими рейтингами, із високим рівнем виплачених страхових відшкодувань, а також із налагодженим сервісом дистанційного врегулювання подій. Це зручно для наших клієнтів при  врегулюванні подій звертатись безпосередньо на СТО, де буде відновлюватись автомобіль і не витрачати час на збір та надання документів, приїзди до страхової компанії тощо.

  Що надає страхування КАСКО клієнту? Страховка КАСКО надасть власнику транспортного засобу відшкодування його збитків в разі пошкодження чи знищення автомобіля при ДТП, угону, протиправних дій третіх осіб, пожежі, стихійних явищ, падіння предметів на автомобіль тощо.

  Чи потрібна страховка КАСКО? Страхування Вашого майна, а саме автомобіля, є надзвичайно корисним з точки зору захисту від втрат та пошкоджень. Автомобіль постійно знаходиться в зоні ризику: на дорозі – ризик ДТП, на стоянках – ризик протиправних дій, стихії, а також нападу тварин, падіння предметів. Тому щоб зберегти власне майно ми радимо клієнтам страхування КАСКО за найрізноманітнішими програмами.

  Щоб не шукати винних, не втягувати себе у довготривалі та дорогі судові процеси по відшкодуванню завданих збитків – саме страхування КАСКО є найоптимальнішим та доступним захистом Вашого автомобіля.

  Даним страховим продуктом користуються як фізичні так і юридичні особи – власники транспортних засобів.

  Фінансові установи при наданні кредитів та лізингу визначають страхування КАСКО як необхідний вид захисту та обов’язкову умову надання кредиту.

  Скільки коштує повне КАСКО? Фактори, що впливають на вартість

  Вартість страхування КАСКО у кожного страховика розраховується по окремо розробленим «калькулятор КАСКО». На вартість даного страхування впливає багато факторів. Найголовніше – це наповнення ризиками страхового продукту, умовами про порядок виплати, виключення та обмеження в страхуванні. В середньому оформити договір страхування (поліс) КАСКО в Україні коштує від 3% до 6% ринкової вартості автомобіля.

  Скільки коштує страхування КАСКО?

  На вартість полісу КАСКО впливатиме розмір визначеної договором страхування франшизи. (Це частина збитку, яка не покривається страховою компанією, збиток до вказаної суми не відшкодовується взагалі). Чим більший розмір франшизи, тим менший страховий тариф, якщо страхування з нульовою франшизою – це суттєво збільшує вартість страхування КАСКО.

  Також впливатиме умова відшкодування «з врахуванням зносу» чи «без врахування зносу». Це важлива умова при відшкодуванні по заміні автозапчастин, особливо для автомобілів, які старше двох років. Знос розраховується по спеціальній методиці і відповідно зменшує страхове відшкодування, тому при страхуванні «із врахуванням зносу» клієнт буде мати додаткові витрати на покриття зносу при придбанні нових деталей на автомобіль, який старше двох років.

  На вартість (ціну) КАСКО також впливатиме вартість автомобіля, марка автомобіля, технічні характеристики автомобіля, кількість років експлуатації, досвід водіїв, допущених до експлуатації транспортним засобом, регіон реєстрації автомобіля, порядок оплати за страховку,  СТО, на якому буде проводитись відновлювальний ремонт, чи в кредиті авто тощо.

  Як би прикро не було, потрібно застерегти клієнтів від дешевого КАСКО – оскільки низька вартість може свідчити про неплатоспроможність страхової компанії, яка за рахунок зниження тарифу має на меті залучити обігові кошти і не буде виконувати взяті на себе зобов’язання по виплаті страхового відшкодування.

  Тому, щоб з одного боку не переплачувати за поліс КАСКО, а з іншого застерегти себе від недобросовісних страхових компаній, Страховий брокер «UTR» пропонує свої послуги по підбору найоптимальнішого за ціною і наповненню договору страхування КАСКО та вибір страхової компанії.

  Варто вказати, що при страхуванні зі Страховим брокером «UTR» Ви матиме наші брокерські знижки та переваги по наповненню договорів та строкам виплати.

  Ми ретельно відслідковуємо тарифи всіх страховиків на страхування КАСКО, слідкуємо за акціями та спеціальними пропозиціями, і обов’язково запропонуємо найнижчий тариф КАСКО в Україні.

  Які ризики покриває повне КАСКО?

  Поняття «повне КАСКО» є умовним, не є юридичним терміном, тому якщо при продажі Вам «повного КАСКО» обіцяли повне покриття всіх без виключень збитків – це обман.

  Умови страхового покриття мають бути передбачені у відповідному договорі страхування КАСКО, в якому також містяться і виключення та обмеження в страхуванні, які потрібно чітко розуміти як при укладенні договору так і при настанні події, яку клієнт буде заявляти як страхову.

  Поняття «повне КАСКО» передбачає широкий перелік ризиків, що включаються до страхового покриття:

  • Ризик викрадення автомобіля (угон);
  • Ризик завдання збитків внаслідок ДТП;
  • Ризик пошкодження чи знищення внаслідок протиправних дій;
  • Ризик пошкодження чи знищення внаслідок стихійних явищ;
  • Ризик пошкодження чи знищення внаслідок пожежі або вибуху;
  • Ризик пошкодження чи знищення внаслідок нападу тварин;
  • Ризик пошкодження чи знищення внаслідок падіння предметів, попадання каміння або інших предметів, що відлетіли з під коліс ТЗ;
  • Ризик пошкодження чи знищення внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових, раптових та непередбачуваних подій;

  Оскільки умови покриття повного КАСКО включають досить широкий спектр ризиків, тому його і називають «повним».

  При цьому договір може не включати всі ризики (наприклад лише ризик пошкодження ДТП, всі інші ризики, але без «викрадення» або без повного знищення автомобіля та інше), або містити  обмеження «до першого страхового випадку», такий договір і є неповним КАСКО, або КАСКО МІНІ.

  Також варто врахувати, що навіть при страхуванні на умовах «Повне КАСКО» або «Все включено» страховий захист не покриватиме наприклад викрадення коліс, дисків, викрадення обладнання без слідів злому, пошкодження при переведенні ТЗ, буксируванні, вартість технічного обслуговування та гарантійного ремонту, а також збитки внаслідок гідроудару тощо.

  Тому, одним з найважливіших умов договору страхування є саме пункти про виключення та обмеження страхування, з якими радимо клієнту дуже уважно ознайомитись і не розраховувати на назву страхового продукту «Повне КАСКО» як на гарантію того, що все, що станеться із Вашим автомобілем, буде покрите страховою компанією.

  Що потрібно знати при купівлі полісу КАСКО

  Страховий брокер «UTR» радить всім своїм клієнтам та партнерам при купівлі (оформленні) полісу КАСКО детальну увагу приділити не лише даним, які вносяться в сам поліс (або першу сторінку договору страхування), але і всьому договору, уважно ознайомитись із виключеннями та обмеженнями страхування.

  Почнемо з самого початку. Ви маєте чітко перевірити строк дії договору, сторони договору, повноваження представника страхової компанії, який підписує з Вами договір, дані про застрахований транспортний засіб, розміри страхової суми, страхової премії – це плата за страхування, яку Ви маєте сплатити, строки сплати страхової премії, щоб не пропустити її оплату. В разі, якщо буде пропущено строк сплати страхової премії – страховий захист не діятиме і Ви ризикуєте зазнати втрат, які страховик не відшкодовуватиме.

  Вам потрібно знати і розуміти, які розміри франшизи передбачає Ваш договір КАСКО і на які випадки.

  Особливо уважно радимо ознайомитись із порядком дій страхувальника при настанні події, яка може бути визнана страховим випадком. Дана інформація Вам необхідна для того, щоб знати як себе поводити при настанні випадку, куди телефонувати, які дані отримати, які документи для виплати Вам знадобляться. З цими діями також потрібно ознайомити і тих осіб, які будуть допущені до керування Вашим транспортним засобом.

  Ну і найважливіше питання при купівлі полісу КАСКО – це вибір страхового партнера –  вибір надійної платоспроможної страхової компанії. В цьому питанні ми радимо залучити професіоналів ринку страхування, які порадять найкращий продукт та надійну страхову компанію. Страховий брокер «UTR» на ринку страхування працює більш як 10 років, тому саме наші спеціалісти зможуть забезпечити Вас якісним страховим продуктом.

  Хто може продавати поліси КАСКО?

  Поліси КАСКО можуть продавати як самі страховики (уповноважені працівники) так і уповноважені страхові посередники: брокери або агенти, які уклали відповідні договори зі страховими компаніями.

  Найголовніше, щоб особа, яка укладає і підписує з Вами договір страхування була належним чином уповноважена здійснювати це від імені страховика.

  Також важливим є наявність у страхової компанії ліценції на даний вид страхування.

  Вказані документи варто перевірити до укладення договору, а найголовніше до оплати страхової премії.

  Порядок сплати за страхування також важливе питання, оскільки договір добровільного страхування не почне свою дію, а відповідно і страхового захисту не буде, до 00.00 годин дня, наступного за днем сплати страхової премії на рахунок чи до каси страхової компанії.

  Спеціалісти страхового брокеру «UTR» уповноважені нашими партнерами – страховими компаніями на укладання всіх видів договорів страхування, тому страхування з нами є надійним та безпечним, запрошуємо до співпраці!