UTR

Компанія UTR: надійний страховий брокер України

«Until the rainfall» Поки не пішов дощ

Страховий брокер UTR – надійний професійний партнер в сфері страхування. Ми з Вами з метою захисту Ваших інтересів, ми з Вами для убезпечення Вас від втрат, ми з Вами «поки не пішов дощ», щоб жодні непередбачувані події не впливали на Ваш добробут.

Всі співробітники Страхового брокеру UTR – це висококваліфіковані спеціалісти в сфері страхування із багаторічним досвідом роботи, які постійно відстежують ситуацію на ринку страхування, інформацію про учасників ринку та актуальні страхові програми. Ми готові забезпечити клієнтів та партнерів професійним консультуванням та обслуговуванням, повним супроводом всього процесу страхування від переговорів щодо укладення договору до отримання клієнтом належного страхового відшкодування.

Страховий брокер UTR веде роботу по вдосконаленню страхових продуктів, представлених на ринку України, а також по впровадженню та створенню нових інноваційних страхових продуктів.

Кожен наш клієнт може розраховувати на всебічну підтримку і максимальну увагу при вирішенні найскладніших питань в сфері страхування, а також в процесі врегулювання та відшкодуванні збитків.

Переваги співпраці із Страховим Брокером «UTR»:

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта та підбір найоптимальнішого страхового продукту.

Завдяки нашим сталим партнерським відносинам із страховиками наші клієнти отримують найвигідніші умови страхування як по наповненню ризиками, так і по вартості послуг.

Ми супроводжуємо клієнта на всіх стадіях дії договору, не лише при укладенні договору, а і забезпечуємо професійне консультування при врегулюванні подій та отриманні страхового відшкодування.

Ми захищаємо інтереси клієнта як найвищу цінність.

Страхування транспортних ризиків

Це захист життя і майна від ризиків, що виникають при транспортуванні вантажів і перевезення пасажирів морським, повітряним та наземним транспортом.

Розрізняють такі види страхування: транспортного засобу як майна, цивільної відповідальності власників транспортних засобів, додаткового обладнання та аксесуарів.

Страхування майна

Це захист майнових інтересів страхувальників і застрахованих, пов’язана з володінням, користуванням і управлінням належним майном, матеріальними цінностями.

Термін дії договору становить від 1 місяця до 1 року, але також може бути більше за індивідуальним побажанням.

Страхування відповідальності

Це цивільно-правова відповідальність перед третіми (фізичними і юридичними) особами, яким може бути завдано шкоди (майнової шкоди) як наслідок якої-небудь дії або бездіяльності страхувальника.

Розрізняють такі види відповідальності, як
громадянська, професійна,
а також за якість продукції.

Страхування співробітників

Це комплекс захисту працівників і службовців, що передбачає амбулаторно-поліклінічну, стаціонарну, невідкладну допомогу.

В окремих випадках послуги поширюються на членів сім’ї співробітників. Для вступу в силу страхування потрібна заява або дозвіл працівника.